Deratyzacja, zwalczanie szkodników Olsztyn, warmińsko mazurskie | Truteks
Deratyzacja to zwalczanie szkodników które niszczą ziarno, przetwory zbożowe i rolno-spożywcze, artykuły przemysłowe i liczne surowce. Nasza firma zlokalizowana jest w Olsztynie, jednak świadczy usługi w całym woj. warmińsko-mazurskim.
379
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-379,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Deratyzacja

Zakład TRUTEKS® świadczy usługi w zakresie deratyzacji.

Deratyzacja to zabieg zwalczania:

  • Gryzoni (myszy, szczury, nornice).

 

Gryzonie niszczą ziarno, pprzetwory zbożowe i rolno-spożywcze, artykuły przemysłowe i liczne surowce. Szkodliwość gryzoni polega nie tylko na zjadaniu produktów, lecz także na niszczeniu opakowań oraz rozsypywaniu i zanieczyszczaniu produktów śliną i odchodami. Przenoszą one na sobie roztocza i owady, a także zarazki licznych chorób infekcyjnych, ludzkich i zwierzęcych (żółtaczkę zakaźną, cholerę, dur plamisty). Dlatego najlepszą odpowiedzią jest deratyzacja, czyli zabieg chroniący nas przed plagą gryzoni. Zmniejsza on znacząco liczebność szczurów, myszy i innych gryzoni, które mają tendencję do szybkiego namnażania.

Zwalczanie szkodników

Zakład TRUTEKS® nie ukrywa, że walka z gryzoniami jest trudna. Z naszego doświadczenia jednak wynika, że przynosi ona efekty jeśli prowadzona jest stale i systematycznie. Ze względu na dużą zdolność rozmnażania się gryzoni, naszym klientom polecamy by działać szybko i jednocześnie we wszystkich miejscach ich występowania. Współpracując ze specjalistyczną firmą, taką jak TRUTEKS® można być pewnym wysokiej skuteczności oraz gwarancji bezpieczeństwa. By uniknąć przypadkowych zatruć wśród ludzi i zwierząt domowych przy źle zaplanowanych próbach wytrucia gryzoni, zabieg deratyzacji należy powierzyć odpowiedzialnej firmie, takiej jak TRUTEKS®, przeszkolonej odnośnie BHP i środków ostrożności przy zastosowaniu antykoagulantów jak również znającej w ogólnym zarysie biologię tych zwierząt.

Zakład TRUTEKS® świadczy usługi w zakresie deratyzacji.

Deratyzacja to zabieg zwalczania:

  • Gryzoni (myszy, szczury, nornice).

 

Gryzonie niszczą ziarno, przetwory zbożowe i rolno-spożywcze, artykuły przemysłowe i liczne surowce. Szkodliwość gryzoni polega nie tylko na zjadaniu produktów, lecz także na niszczeniu opakowań oraz rozsypywaniu i zanieczyszczaniu produktów śliną i odchodami. Przenoszą one na sobie roztocza i owady, a także zarazki licznych chorób infekcyjnych, ludzkich i zwierzęcych (żółtaczkę zakaźną, cholerę, dur plamisty).

Pokaż więcej

Zwalczanie szkodników, w tym deratyzacja to nasza specjalność. Zanim przystąpimy do bezpośredniego działania w miejscu przeprowadzanej usługi wywieszamy tabliczki informacyjne, sprawdzamy budynek pod kątem szczelności i lokalizujemy miejsca, którymi mogą przedostawać się gryzonie, starannie analizujemy zastane warunki, aby dopasować odpowiednie metody pracy i dopiero na tym etapie przystępujemy do działania. Oczywiście po rozlokowaniu odpowiednich trutek monitorujemy proces deratyzacji, a na koniec zbieramy martwe gryzonie i poddajemy je utylizacji. Tym samym zwalczanie szkodników, jakie prowadzimy w mieście Olsztyn oraz w innych lokalizacjach obejmujących województwo warmińsko-mazurskie, jest przeprowadzane kompleksowo.

Jeśli interesuje Państwa profesjonalna deratyzacja w lokalizacjach obejmujących województwo warmińsko-mazurskie, w tym w mieście Olsztyn, to firma TRUTEKS® jest najlepszym wyborem.

Firma zaskarbiła sobie uznanie klientów rzetelną i uczciwą pracą